en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

355734

Задоволених клієнтів

Аеропорт Фредеріка Шопена — нові залиАеропорт

Розташований у Варшаві Міжнародний Аеропорт Фредеріка Шопена став комфортніше для своїх пасажирів — на території аеровокзалу відкрилися ще два бізнес-зали крім вже діючих «Полонезу», «Балади» і «Болеро».

В честь творів знаменитого композитора, іменем якого названо варшавський аеропорт, обидва бізнес-зали отримали досить незвичайні музичні імена — «Прелюдія» і «Фантазія».

Площа нових бізнес-зали Міжнародного аеропорту Варшави склала близько 1000 квадратних метрів.

Бізнес-зал «Фантазія», площа якого становить 470 квадратних метрів, розташований поруч з виходами на посадку 36-37 на рівні +1. Графік його роботи — з 05:00 до 23:00.

Бізнес-зал «Прелюдія» (500 м. кв.) розташований на нульовому рівні аеропорту біля 33-35 виходів на посадку. Графік роботи — з 06:00 до 22:00. У «Прелюдії» передбачена кімната матері і дитини, в якої їсть все необхідне для догляду за дітьми та сповивання.

Відвідувачам «Прелюдії» і «Фантазії» доступний безкоштовний Wi-Fi, журнали, газети, напої та снеки. Безкоштовний доступ в нові бізнес-зали Міжнародного аеропорту ім. Фредеріка Шопена надається всім пасажирам бізнес-класу і власникам елітних карт діючих програм лояльності для часто літаючих пасажирів від альянсів Sky Team і One World. Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 15.06.2015


Свіжі новини

Рейси Львів — Мінськ стануть щоденними
Скасування рейсів Дніпроавіа
Правила транзиту через Білорусь
Кримінальна відповідальність за Samsung в літаку
Рейси з України в США від LOT
Wizz Air відкриває рейс до Словаччини
Преміум-економ клас у літаках Austrian
МАУ скасовує літаки Івано-Франківськ — Гданськ
Октоберфест: Lufthansa змінює форму екіпажів
Бонусні милі — як накопичувати?