en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

354603

Задоволених клієнтів

Аеропорт Сінгапуру: автоматизація та самообслуговуванняАеропорт

Пасажири нового терміналу 4 сінгапурського аеропорту Чангі будуть самостійно проходити всі процедури – комплекс стане першим максимально автоматизованим терміналом в країні.

Паспортний контроль на виліт буде автоматизованим. Отримувати посадочні талони при реєстрації кожен пасажир буде з автомата, після чого йому потрібно буде самостійно наклеїти багажні бирки.

Дані з посадкових талонів біля виходів на посадку будуть зчитувати спеціально встановлені турнікети. Спілкуватися з співробітниками аеропорту пасажиру доведеться тільки під час проходження контролю на авіабезпеку або якщо виникнуть проблеми з системою автоматів.

Новий термінал 4 буде побудований на місці старого бюджетного терміналу, а його площа складе 195 тисяч квадратних метрів, тобто в сім разів більше старого. Обслуговувати новий комплекс буде як бюджетні, так і класичні авіакомпанії. Тут будуть встановлені 17 телетрапів для середньомагістральних і 4 телетрапи для далекомагістральних літаків.

Пасажири нового терміналу аеропорту Чангі зможуть насолодитися всіма перевагами сучасних архітектурних рішень та нового дизайну. Режимної і загальнодоступну зони аеропорту розділить 300-метрова галерея, а із зони реєстрації будуть вільно проглядатися магазини мережі Duty Free.

Після проходження контролю у новому терміналі по дорозі до виходу на посадку пасажир буде потрапляти в торговий комплекс. А в очікуванні вильоту всі бажаючі зможуть відпочити на зручних м'яких кріслах в зеленій зоні аеропорту.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 12.11.2013


Свіжі новини

Скасування рейсів Дніпроавіа
Правила транзиту через Білорусь
Кримінальна відповідальність за Samsung в літаку
Рейси з України в США від LOT
Wizz Air відкриває рейс до Словаччини
Преміум-економ клас у літаках Austrian
МАУ скасовує літаки Івано-Франківськ — Гданськ
Октоберфест: Lufthansa змінює форму екіпажів
Бонусні милі — як накопичувати?
Як перевозити Samsung Galaxy Note 7 в літаку