en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

354893

Задоволених клієнтів

Авіакомпанія AZAL повертає безкоштовне харчування на рейсахАвіакомпанія

AZAL, національна азербайджанська авіакомпанія, повідомляє про відновлення безкоштовного гарячого харчування для пасажирів бюджетних рейсів. Для українських пасажирів нововведення торкнеться авіаперельотів в Баку з Києва та Львова.

Харчування в економ-класі буде відновлено з 9 травня 2016 року — пасажирам пропонуватимуть сніданки для ранкових рейсів, а також два види м'ясних страв, хліб і напої (сік, чай, кава і воду) для перельотів, що виконуються днем.

Крім того, з 9 травня також будуть змінені правила провезення ручної поклажі на рейсах Азербайджанських авіаліній — замість 8 кілограмів пасажири економ-класу зможуть брати з собою в салон літака до 10 кг, за умови, що габарити сумки не перевищують встановлені авіаперевізником стандарти (55 х 35 х 20 см).

Скасування безкоштовного гарячого харчування та безкоштовної норми багажу в економічному класі середньомагістральних рейсів азербайджанської авіакомпанії відбулося 1 лютого поточного року, після чого аналогічні заходи зробила МАУ, яка також виконує перельоти на маршруті Київ — Баку — Київ. Тепер же, після прямо протилежного рішення AZAL, можна очікувати відповідних заходів з боку МАУ, але офіційних коментарів від українського авіаперевізника поки що не надходили.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 05.05.2016


Свіжі новини

Рейси Львів — Мінськ стануть щоденними
Скасування рейсів Дніпроавіа
Правила транзиту через Білорусь
Кримінальна відповідальність за Samsung в літаку
Рейси з України в США від LOT
Wizz Air відкриває рейс до Словаччини
Преміум-економ клас у літаках Austrian
МАУ скасовує літаки Івано-Франківськ — Гданськ
Октоберфест: Lufthansa змінює форму екіпажів
Бонусні милі — як накопичувати?