en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

356894

Задоволених клієнтів

Безкоштовні квитки від АерофлотуБезкоштовні

Безкоштовні квитки на будь-який рейс для двох – такий приз пропонує своїм пасажирам компанія Аерофлот за участь в опитуванні щодо якості сервісу на рейсах авіаперевізника.

Сертифікат на два авіаквитка буде розіграний після закінчення соціологічного опитування, під час якого авиапутешественники зможуть висловити свою думку щодо якості обслуговування і подаються в аеропортах та на борту літаків Аерофлоту послуг.

Призові квитки на переліт економ-класом, які розіграють серед правильно заповнених анкет постійних пасажирів авіаперевізника, будуть повністю безкоштовні, але отримав їх пасажиру доведеться оплатити всі податкові збори і такси самостійно, у тому числі і 13%-й податок від базового тарифу згідно з чинним податковим кодексом РФ.

Результати розіграшу квитків Аерофлоту будуть опубліковані на сайті авіакомпанії в березні 2014 року. Переможця визначать випадковим чином, довільно вибравши одну із заповнених учасниками анкет. Жеребкування буде проводити особисто директор департаменту управління якістю продукту компанії Аерофлот.

Опитування Аерофлоту призначений для тих пасажирів, які часто здійснюють авіаперельоти, тому система на перших етапах проведення опитування буде фільтрувати учасників, які не літали рейсами цієї компанії останній рік, і тих, хто здійснював авіапереліт лише одноразово.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 14.02.2014


Свіжі новини

Рейси Львів — Мінськ стануть щоденними
Скасування рейсів Дніпроавіа
Правила транзиту через Білорусь
Кримінальна відповідальність за Samsung в літаку
Рейси з України в США від LOT
Wizz Air відкриває рейс до Словаччини
Преміум-економ клас у літаках Austrian
МАУ скасовує літаки Івано-Франківськ — Гданськ
Октоберфест: Lufthansa змінює форму екіпажів
Бонусні милі — як накопичувати?