en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

357648

Задоволених клієнтів

Залізничні квитки в Іспанії впали в цініЗалізничні

Цього літа мандрівники, які планують відвідати Іспанію, зможуть придбати залізничні квитки на проїзд  за маршрутами  всередині країни  більш вигідними цінами. Про це не так давно офіційно заявила компанія RENFE, яка обслуговує високошвидкісні поїзди фірми  AVE. Відзначимо, що зниження вартості проїзду впливає на пасажиропотік. Тому бажано заздалегідь придбати квиток на потяг через Інтернет.

Так, наприклад, в минулому році,  після зниження  тарифу кількість людей, бажаючих покататися в суперсучасних іспанських поїздах, збільшилася практично на 25%. За рахунок того, що ціни на залізничні квитки другого класу знизилися на 27%, наповнюваність вагонів зросла до 73%. 

У минулому році вартість залізничного квитка на проїзд в комфортабельному вагоні за маршрутом  Мадрид-Барселона  був дорівнює 119 євро. Пізніше ціну знизили до 106 євро.  Компанія  RENFE ввела також зручну систему знижок, якою можуть скористатися  як бізнес клієнти, так і студенти.

Самий дешевий залізничний квиток за маршрутом Мадрид-Барселона сьогодні коштує 32 євро! 

Для тих, хто планує поїздку в Іспанію, це прекрасна новина. Зазначимо, що відстань між двома вищезгаданими містами становить понад 600 кілометрів. На сучасному швидкісному поїзді AVE подолати їх можна всього за 2-2,5 години.  Купивши квиток на потяг через Інтернет,  можна істотно заощадити. Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 31.03.2014


Свіжі новини

Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків
Додаткові поїзди до осінніх канікул
Новий поїзд в Лисичанськ
Другий двоповерховий потяг Укрзалізниці
Додаткові поїзди до 14 жовтня
Нічний поїзд Київ — Запоріжжя
Новий поїзд Київ — Ізмаїл
Додаткові поїзди на Захід України у вересні
Тимчасові зміни розкладу поїздів з Києва