en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

356865

Задоволених клієнтів

Нічний поїзд Київ — ЗапоріжжяНічний

З 24 вересня 2016 року почне курсувати новий залізничний рейс через Дніпропетровськ — Укрзалізниця призначає новий нічний експрес Київ — Запоріжжя — Київ (№ 52). Розклад поїзда заявлено до 6 жовтня 2016 року.

Потяг з Києва до Запоріжжя буде ходити через день — з Києва по парних числах, а з Запоріжжя по непарних. Розклад передбачає відправлення зі столичного залізничного вокзалу о 23:44 з прибуттям на кінцеву станцію о 9:14 наступного дня, а з запорізького вокзалу — о 21:57 (час прибуття на станцію Київ-Пасажирський — 7:19). Маршрут нічного експреса передбачає зупинки на станціях Синельникове, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Олександрія, Знам'янка та  станція ім. Т. Шевченка. Загальна тривалість шляху становить менше дев'яти з половиною годин.

Пасажири можуть придбати квитки на цей рейс у сидячі вагони, купе і вагони класу люкс.

Щоб забронювати квитки на новий поїзд, скористайтесь розташованої вгорі сторінки формою. Вкажіть потрібні вам міста відправлення та прибуття, а також виберіть бажану дату поїздки, потім потрібно натиснути кнопку пошуку.

Зверніть увагу: якщо за заданими вами параметрами немає варіантів поїздів, спробуйте змінити дату поїздки. Поїзди, квитки на які повністю розпродані, у результатах пошуку не відображаються.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 23.09.2016


Свіжі новини

Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків
Додаткові поїзди до осінніх канікул
Новий поїзд в Лисичанськ
Другий двоповерховий потяг Укрзалізниці
Додаткові поїзди до 14 жовтня
Новий поїзд Київ — Ізмаїл
Додаткові поїзди на Захід України у вересні
Тимчасові зміни розкладу поїздів з Києва
Додатковий потяг Київ — Лисичанськ