en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

354690

Задоволених клієнтів

Нова розвага для пасажирів QantasНова

Дійсно новаторський сервіс запустить австралійський авіаперевізник Qantas вже з середини лютого 2015 року: розважати своїх пасажирів під час перебування в залах очікування аеропортів і під час польоту авіакомпанія буде за допомогою приладів віртуальної реальності — шолома Samsung Gear VR.

На землі спеціальні відео-та аудіо-гарнітури планують роздавати в Мельбурні та Сіднеї відвідувачам бізнес-залів, а під час авіаперельотів — пасажирів, які подорожують першим класом двухпалубными А380. В аеропортах шоломи Samsung Gear VR для пасажирів з'являться вже в лютому, тоді як на борту літаків вони будуть доступні лише з середини березня. 

Тривимірне зображення з кутом огляду в 360 градусів, створюване очками віртуальної реальності, транслюватиме популярні голлівудські блокбастери, панорамні види з розташованих зовні літака відеокамер у режимі реального часу, інформаційні ролики про містах маршрутної мережі та про послуги авіакомпанії.

Як повідомляють в Qantas, ця акція є тестуванням принципово нової розважально-інформаційної послуги для авіапасажирів. Акція проводиться авіаперевізником Qantas спільно з місцевою філією Samsung. Під час випробування нового розваги для пасажирів будуть задіяні тільки авіарейси між Австралією і Лос-Анджелесом.

Тестування Samsung Gear VR триватиме рівно три місяці, після чого в авіакомпанії проаналізують отримані під час пробної кампанії відгуки, і на їх підставі буде прийнято рішення про доцільність подальшого використання такого розваги для пасажирів на борту літаків та під час перебування в залах очікування.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 02.02.2015


Свіжі новини

Скасування рейсів Дніпроавіа
Правила транзиту через Білорусь
Кримінальна відповідальність за Samsung в літаку
Рейси з України в США від LOT
Wizz Air відкриває рейс до Словаччини
Преміум-економ клас у літаках Austrian
МАУ скасовує літаки Івано-Франківськ — Гданськ
Октоберфест: Lufthansa змінює форму екіпажів
Бонусні милі — як накопичувати?
Як перевозити Samsung Galaxy Note 7 в літаку