en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

358895

Задоволених клієнтів

Найдешевший потяг у ЄвропіНайдешевший

Британський сервіс GoEuro, який допомагає мандрівникам порівнювати вартість проїзду і тривалість шляху на різних видах пасажирського транспорту, назвав найдешевший потяг в Європі.

Самим бюджетним залізничним маршрутом на території країн ЄС виявився пасажирський рейс Ніцца — Ментон — Ніцца, ціна квитка на який в один бік становить €4,5. Тривалість поїздки по Лазурному березі Франції складає 26 хвилин. На другому місці — поїзд з Лондона в Оксфорд, поїздка яким обійдеться пасажиру в €7,5, далі йдуть Рейси Мілан — Турин — Мілан і Неаполь — Рим — Неаполь, мінімальна вартість квитків на які складе €8,9.

Крім того, до €15 пасажиру коштуватиме поїздка по Європі в один бік на маршрутах Краків — Варшава — Краків, Відень — Братислава — Відень, Амстердам — Гаага — Амстердам, Севілья — Кадіс — Севілья і Брюгге — Брюссель — Брюгге.

Такі низькі ціни на потяги по Європі зумовлені високою конкуренцією в галузі бюджетних пасажирських перевезень — вартість автобусних та авіаквитків усередині ЄС зазвичай дуже низька, тому залізничним компаніям доводиться знижувати ціни на квитки.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 23.05.2016


Свіжі новини

Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків
Додаткові поїзди до осінніх канікул
Новий поїзд в Лисичанськ
Другий двоповерховий потяг Укрзалізниці
Додаткові поїзди до 14 жовтня
Нічний поїзд Київ — Запоріжжя
Новий поїзд Київ — Ізмаїл
Додаткові поїзди на Захід України у вересні
Тимчасові зміни розкладу поїздів з Києва