en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

356343

Задоволених клієнтів

В метро Лондона появятся отели и музеиВ

Розкішні готелі, музеї, бутіки, торговельні центри з'являться на місці 50 станцій метро Лондона.

Міська транспортна мережа Лондона, Transport for London, оголосила про майбутню перебудову незатребуваних станцій лондонського метрополітену, старих автовокзалів та інших приміщень, що належать транспортним службам.

У список об'єктів, яких торкнеться капітальна реконструкція, потрапили всі збиткові і закриті станції міської мережі метро, деякі з яких знаходяться в занедбаному стані ще з часів Другої світової війни. Незабаром на їх місці з'являться нові готелі, офісні та торгово-розважальні центри, фірмові магазини популярних торгових марок, приватні квартири і навіть нові музейні комплекси.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що лондонський громадський транспорт подешевшав для туристів.

Як повідомляють в TfL, такий радикальний крок допоможе впоратися з досить великими збитками, які щороку несуть транспортні мережі із-за нераціонального використання технічних площ, а також забезпечить стабільний дохід на розвиток і модернізацію діючої мережі міського громадського транспорту.

Крім того, завдяки цьому додаткового джерела доходу міська влада зможуть знизити вартість проїзду в громадському транспорті Лондона, яка зараз дуже висока. Ще один вагомий плюс такого рішення   збільшення кількості житлових площ та офісних приміщень, що дуже актуально для Лондона, в якому швидкість приросту населення стабільно збільшується з кожним роком.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 04.02.2015


Свіжі новини

Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків
Додаткові поїзди до осінніх канікул
Новий поїзд в Лисичанськ
Другий двоповерховий потяг Укрзалізниці
Додаткові поїзди до 14 жовтня
Нічний поїзд Київ — Запоріжжя
Новий поїзд Київ — Ізмаїл
Додаткові поїзди на Захід України у вересні
Тимчасові зміни розкладу поїздів з Києва