en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

354284

Задоволених клієнтів

Тимчасові зміни розкладу поїздів з КиєваТимчасові

Укрзалізниця повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на залізничних коліях тимчасово змінюється розклад руху поїздів з Києва. Зміни торкнуться двох швидкісних поїздів — № 736, що курсує за маршрутом Київ — Запоріжжя, та № 733 (Красноармійськ — Київ). За новим розкладом поїзд з Красноармійська до Києва  курсуватиме з 12 по 16 вересня, а розклад поїзда Київ — Запоріжжя буде скориговано в період з 19 по 23 вересня.

Новий розклад поїзда Красноармійськ — Київ (№ 733) передбачає відправлення з Красноармійська о 4:41, а час прибуття на столичний залізничний вокзал  — 13:46. Маршрут прямування передбачає зупинки на станціях Чаплине, Синельникове-2, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, П'ятихатки, Олександрія, Знам'янка та станція імені Тараса Шевченка.

Для поїзда Київ — Запоріжжя за тимчасовим розкладом час від'їзду з Києва передбачено о 13:47, а прибуття на залізничний вокзал Запоріжжя о 21:57. Зупинки на маршруті будуть проводитися на станції імені Тараса Шевченка, Знам'янці-Пасажирськії, Олександрії, П'ятихатках-Пасажирських, в Дніпродзержинську та Дніпропетровську.

Після завершення ремонтних робіт вказані поїзди курсуватимуть за стандартним розкладом. Купити квитки на ці рейси ви можете самостійно на сайті Онлайн Тікетс, для цього скористайтеся формою підбору квитків, розташованою вгорі сторінки. Після оплати бронювання електронні квитки буде автоматично надіслано на вказану вами пошту — роздрукуйте їх і пред'явіть при посадці в поїзд разом з документом, що засвідчує особу.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 13.09.2016


Свіжі новини

Додатковий поїзд Одеса — Харків
Додаткові поїзди до осінніх канікул
Новий поїзд в Лисичанськ
Другий двоповерховий потяг Укрзалізниці
Додаткові поїзди до 14 жовтня
Нічний поїзд Київ — Запоріжжя
Новий поїзд Київ — Ізмаїл
Додаткові поїзди на Захід України у вересні
Додатковий потяг Київ — Лисичанськ
Додаткові рейси поїзда у Чернівці