en ru ru
Мероприятия
Мероприятия

416489

Довольных клиентов

Творчий вечір Тимура Шаова

Концерты
Место проведения: Киев, Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
Дата и время: 02.12.2016 19:00

27 квітня 2014р. у Будинку Художника (м.Київ, вул. Артема, 1-5) відбудеться єдиний в Україні, а тому ексклюзивний концерт чудового російського барда - Тимура Шаова «Свободная частица» (довільна програма)!

На концертах Шаова панує добра та весела атмосфера. Ніхто не залишається осторонь, і кожен зможе знайти саме те, що йому до душі. Адже це так рідко трапляється. Всі, хто побував на концертах Тимура, йшли, посміхаючись і наспівуючи: «Идём на пиво, брат!»

«Прошлое наше, словно настоящее – непонятно, будущее – туманно» - цими словами Шаов показав своє ставлення до сучасної Росії, але хіба їх не можна віднести до всього пострадянського простору?!

Тимур Шаов і його чудові музиканти (М.Махович - мандоліна, Н.Григорьев - гітара) цього разу виконають свої найкращі, найрозумніші, підбадьорливі і захоплюючі, життєрадісні пісні, яких так бракує сьогоднішній Україні! І, звичайно ж, будуть прем'єри нових пісень.

Коли Вам погано, дістало все і всі, завжди згадуйте пісню, якою Шаов закінчує свої концерти:

«Всё будет обалденно,
И не о чем скорбеть,
Вам надо ежедневно
Сто сорок раз пропеть,
О том, что всё отменно,
Всё просто офигенно,
Всё ништяк!»

Корзина:

1. После оплаты получите билет на почту

2. Распечатайте ваш билет

3. Предъявите распечатанный билет при входе на мероприятиеЕсли вы еще не бронировали у нас билеты, заполните контактные данные ниже. Если же вы наш постоянный клиент, нажмите: вход в личный кабинет

E-mail:
Имя Фамилия:
Телефон:
Нажимая "Бронировать" вы автоматически принимаете соглашение об условиях создания и отмены бронирования