en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

385140

Задоволених клієнтів

Аеропорт Сінгапуру: автоматизація та самообслуговуванняАеропорт

Пасажири нового терміналу 4 сінгапурського аеропорту Чангі будуть самостійно проходити всі процедури – комплекс стане першим максимально автоматизованим терміналом в країні.

Паспортний контроль на виліт буде автоматизованим. Отримувати посадочні талони при реєстрації кожен пасажир буде з автомата, після чого йому потрібно буде самостійно наклеїти багажні бирки.

Дані з посадкових талонів біля виходів на посадку будуть зчитувати спеціально встановлені турнікети. Спілкуватися з співробітниками аеропорту пасажиру доведеться тільки під час проходження контролю на авіабезпеку або якщо виникнуть проблеми з системою автоматів.

Новий термінал 4 буде побудований на місці старого бюджетного терміналу, а його площа складе 195 тисяч квадратних метрів, тобто в сім разів більше старого. Обслуговувати новий комплекс буде як бюджетні, так і класичні авіакомпанії. Тут будуть встановлені 17 телетрапів для середньомагістральних і 4 телетрапи для далекомагістральних літаків.

Пасажири нового терміналу аеропорту Чангі зможуть насолодитися всіма перевагами сучасних архітектурних рішень та нового дизайну. Режимної і загальнодоступну зони аеропорту розділить 300-метрова галерея, а із зони реєстрації будуть вільно проглядатися магазини мережі Duty Free.

Після проходження контролю у новому терміналі по дорозі до виходу на посадку пасажир буде потрапляти в торговий комплекс. А в очікуванні вильоту всі бажаючі зможуть відпочити на зручних м'яких кріслах в зеленій зоні аеропорту.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 12.11.2013


Свіжі новини

Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі
Wizz Air запускає літаки Київ — Варшава
Рейси Львів — Мінськ стануть щоденними