en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417765

Задоволених клієнтів

Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрутиАктивний

Популярний чорногорський курорт Херцег-Нові скоро зможе запропонувати своїм гостям ще одну цікаву туристичну розвагу — скельні маршрути по схилах гори Орьен. Нові об'єкти для спортивного туризму в Чорногорії будуть знаходитися поруч з містом — всього в 15 хвилинах їзди від курорту Херцег-Нові.

Протягом декількох місяців в горах Бока-Которської бухти будуть прокладені 15 скельних маршрутів різних рівнів складності, за якими зможуть проходити як досвідчені скелелази, так і новачки. Крім того, тут будуть тренуватися професійні спелеологи, альпіністи і пожежники.

Недалеко від нового альпіністського центру будуть розташовані розважально-спортивна база для велосипедистів, альпіністів, шанувальників піших прогулянок і походів, а також оглядовий майданчик, з якого відкривається гарний вид на рів'єру Херцег-Нові та Бока-Которську бухту.

Це цікаво — коротко про курорт

Херцег-Нові — старовинне місто з багатою історією, безліччю історичних, природних та архітектурних пам'яток. На курорті вас чекає багато готелів різного класу і великий вибір різноманітних ресторанчиків з європейською та адріатичною кухнею. Є багато барів та клубів, часто проходять барвисті шоу.

Цінителі гарної природи обов'язково будуть вражені мальовничим поєднанням моря, гір, пишних зелених гаїв й парків з тропічними і субтропічними рослинами. Також мандрівникам буде цікаво відвідати кілька розташованих в межах міста старовинних фортець, у тому числі Forte Mare 1382 року споруди і старовинну османську вежу.

На курорті працює медично-оздоровчий центр Ігало, найбільший на Середземноморському узбережжі, що спеціалізується на курортному лікуванні, реабілітації та оздоровленні.

Клімат Херцег-Нові дуже м'який — середня денна температура повітря навіть взимку не опускається нижче +12°C.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 22.03.2016


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик
Відпочинок в Норвегії став дешевше