en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

415706

Задоволених клієнтів

Античні екскурсії 4 ІспаніїАнтичні

Іспанія пропонує туристам новий екскурсійний тур під назвою «Романський природний шлях» (El Camino Natural del Romanico Palentino).

Учасникам екскурсії розкажуть про спадщину стародавнього Риму, покажуть пам'ятники античної архітектури, природні та історичні пам'ятки.

У маршрут екскурсійного туру з античної спадщини Іспанії увійшло 23 населених пункти провінції Паленсія. Загальна довжина маршруту становить приблизно 102 кілометра.

Екскурсійна програма, присвячена античної спадщини Іспанії, складається з трьох екскурсій: Ruta del Carbón de Cok (66 км), Ruta de Románico I (14 км) і Ruta de Románico II (22 км). Маршрут першої екскурсії, основний, пролягає по древньому тракті, що з'єднував багато століть тому старовинний канал в Аларе і три вугільні шахти, розташовані в долинах.

Друга і третя екскурсійні програми припускають відвідування населених пунктів Сантибаньес-де-Екле, Пайо де Охеда Перасанкас і Деэса-де-Монтехо.

Особливу увагу гіди приділять римським історичних пам'яток та мальовничої природи іспанських долин провінції Паленсія, в якої до наших днів збереглося багато архітектурних та історичних пам'яток різних культур і епох.

Під час екскурсійного туру іспанської Паленсии ви зможете побувати в гірському районі Монтанья, відомому найбільшим в Європі кількістю романських святинь, давніх церков і монастирів (всього близько сотні). Також ця місцевість знайома первозданною красою незайманої природи – гірські пейзажі і живописні долини зачаровують своєю природною красою з першого погляду.

Під час подорожі по Іспанії в рамках екскурсії «Романський природний шлях» ви побачите церква Сан-Мартін, Карріон-де-лос-Конде, палац маркізів Агілар, монастирі Сан-Андрес-дель-Арройо і Санта-Эуфемиа, а також парк Натураль Фуентес Каррионас і Фуенте Кобрі і багато інші пам'ятки.

Екскурсії «Романський природний шлях» проводяться цілий рік, але найпопулярніше серед туристів – період з червня по вересень.

 Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 04.08.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик