en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418838

Задоволених клієнтів

Австралія побудує найбільший готель світуАвстралія

Австралія анонсувала початок будівництва найбільшою готелі у світі — Aquis Great Barrier Reef Resort.

Як повідомляється, величезний готель в Австралії буде мати найвищу оцінку, 6 зірок, і зможе одночасно приймати до 12000 гостей.

Всього в Aquis Great Barrier Reef Resort планується розмістити 7500 номерів і апартаментів різних класів та категорій. На території готелю, як повідомляється, буде передбачена відмінна інфраструктура з дуже великою кількістю розважальних центрів, парків і клубів, десятками ресторанів, барів, кафе, спа-салонів, магазинів та безліччю різних варіантів для активного відпочинку туристів різних інтересів і віку.

Готель буде розташований в північно-східній частині Австралії біля Великого Бар'єрного рифу. Всього готельний комплекс займе близько 138 гектарів полів і пагорбів, на яких раніше розташовувалися великі плантації цукрового очерету.

Як повідомляють організатори, будівництво готелю Aquis Great Barrier Reef Resort 6* займе близько десяти років. Всі роботи будуть проходити у два етапи, і повністю їх планують закінчити до 2024 року. Заявлена вартість проекту найбільшого готелю світу становить €5,6 мільярдів.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 27.11.2014


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія