en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416054

Задоволених клієнтів

Австрія: головний вокзал Вени працює в активному режиміАвстрія:

З 14 грудня 2014 року всі регіональні поїзди і поїзди далекого прямування, які проходять через Відень, будуть робити зупинки на Wien Hauptbahnhof, головному залізничному вокзалі Вени.

Головний віденський вокзал з зазначеної дати буде приймати всі рейси крім денних магістральних поїздів, що курсують з західних напрямків: Зальцбурга, Інсбрука, Лінца, Брегенца, Мюнхена і Цюріха.

Зазначені рейси протягом 2015 року (до 13 грудня) будуть прибувати і відправлятися із Західного вокзалу Вени — Wien Westbahnhof.

Ці зміни залізничних маршрутів столиці Австрії дозволять скорегувати графік руху поїздів і продовжити вже існуючі ЗАЛІЗНИЧНІ маршрути, кінцева станція яких раніше була на Wien Hbf. Наприклад, швидкісні експреси Railjet, що працюють на рейсі  Прага — Відень — Прага, тепер будуть проходити транзитом через Відень до Граца (маршрут продовжено до 14 грудня 2014).

Реконструйований залізничний вокзал Вени, який замінив працював до недавнього часу південний вокзал, є, по суті, повністю новою станцією, що відповідає всім сучасним вимогам і стандартам. Wien Hbf володіє двома підземними шляхами для приміських поїздів S-Bahn, і десятьма надземними гілками для поїздів інших типів, завдяки чому рейси, які раніше обслуговувалися різними вокзалами столиці, будуть зведені на одну станцію. Це дозволить скоротити час у дорозі для багатьох маршрутів і зробити пересадку і стикування для пасажирів набагато більш комфортною.

На території вокзалу Wien Westbahnhof діє багато різноманітних магазинів (в тому числі і цілодобових), кафе і ресторанів швидкого харчування, інформаційний центр Віденського офісу по туризму, парковка і точки продажу проїзних квитків на громадський транспорт (на 48 та 72 години). В офісі туристичного Інфоцентру можна безкоштовно отримати туристичні буклети на різних мовах (усього доступно 13 мов), карту міста і талони на муніципальну паркування.

Графік роботи Інфоцентру: з 9:00 до 17:00, щоденно.

Найближча до вокзалу станція метро — Südtiroler Platz – Hauptbahnhof.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 17.12.2014


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків