en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416315

Задоволених клієнтів

Квитки на літак Київ — Афіни за €50Квитки

Відкрито продаж квитків на рейси Київ — Афіни — Київ зі знижкою в рамках спільної акції авіакомпаній МАУ і Aegean Airlines. Купити квитки на цей рейс можна від €50 в одну сторону або від €115 у обидві сторони, аеропортові збори вже включені у вартість.

Купити авіаквитки в Афіни можна за вказаними тарифами на рейси, що виконуються в період з липня по грудень 2016 року. Час продажу не обмежена, кількість місць в салоні літака, на які можна придбати авіаквитки зі знижками, лімітовано.

Зверніть увагу, що в акційні тарифи не включене провезення багажу — при необхідності пасажири можуть замовити провезення валіз додатково. Для рейсів Aegean airlines, виконуваних до 10 вересня 2016 року, вартість провезення багажу складає €27, а з 11 вересня включно — €20. У МАУ вартість провезення багажу протягом усього періоду дії акції становить $15 за одне місце. За правилами обох авіакомпаній вага валізи не повинна перевищувати 23 кілограми.

Всі пасажири можуть безкоштовно провозити з собою ручну поклажу:

Щоб забронювати і купити квитки на літаки Київ — Афіни — Київ за акції, звертайтеся в офіс Онлайн Тікетс. Також наші менеджери можуть проконсультувати вас по візових питаннях, допоможуть підібрати тур і забронювати готель у Греції. Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 07.07.2016


Свіжі новини

Найбезпечніша авіакомпанія світу 2016
Знижки від МАУ на провезення лижного спорядження
Додаткові рейси Одеса — Варшава від Lot Polish Airlines
Нічні рейси Austrian Airlines в 2017
Нові рейси Wizz Air з України
Поради мандрівникам: як літати комфортно
Рейси Київ — Анкара від Pegasus Airlines
Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?