en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

415300

Задоволених клієнтів

Casual Hotels відкриє ще два готелі в ІспаніїCasual

Готелі молодий мережі Casual Hotels скоро з'являться ще у двох великих містах Іспанії — в Барселоні і Мадриді. Відкриття нових готелів очікується в 2015 році.

Casual Hotels, які зараз працюють в трьох містах — Севільї, Валенсії і Більбао, всього за рік свого існування встигли завоювати визнання досить великої кількості туристів — як іноземних, так і місцевих мандрівників-іспанців.

Бюджетні ціни на розміщення при дуже гідному рівні сервісу і комфортних умов розміщення дозволили готелям Казуал Хотелз стати вагомим конкурентом для місцевих хостелів.

Крім вартості проживання та рівня сервісу готелі Casual симпатичні своїм гостям завдяки незвичайному тематичного оформлення номерів — постояльці можуть зупинитися в кімнаті, оформленої в стилі улюбленої кіносаги або популярного голлівудського блокбастера, в «середньовічному замку», «античної віллі» чи в покоях, декорованих в старовинному іспанському стилі.

Вартість проживання в готелі Casual Hotels починається від €50 за ніч.

Щоб забронювати номер в готелі мережі Casual Hotels, ви можете скористатися формою самостійного пошук і замовлення готельних номерів або звернутися до менеджерів сервісу Онлайн Тікетс. Наші фахівці безкоштовно допоможуть підібрати розміщення в бажаному готелі на потрібні дати та оформити замовлення.

Для зв'язку з менеджером скористайтесь формою онлайн-чату праворуч або зателефонуйте за одним з контактних телефонів в наш офіс:Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 05.12.2014


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія