en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418838

Задоволених клієнтів

Чехія, Годонин: виставка холодної зброїЧехія,

Виставка холодної зброї музеї відкрилася Масарика (Годонин, Чехія).

На ній відвідувачі зможуть побачити близько 60 одиниць рідкісних зразків історичного холодної зброї, вік деяких з яких налічує тисячі років.

Представлені на експозиції експонати, як обіцяють організатори музейної виставки, обов'язково оцінять не лише шанувальники історії, але і шанувальники справжньої холодної зброї. Під час дії цієї виставки холодної зброї відвідувачі музею Масарика зможуть побачити стародавні мечі європейських воїнів, старовинні японські самурайські мечі, клинки з Китаю, Малайзії, Філіппін, Індонезії, Непалу і Конго, а також шпаги мушкетерів.

Крім великих клинків тут будуть виставлені також кинджали часів Ренесансу, кілька ножів Османів і старовинні чеські мисливські ножі, один з яких дійшов до наших днів ще з часів гуситських воєн. Також відвідувачі виставки в музеї Масарика зможуть побачити збережені в ідеальному стані лати японських самураїв 18 століття.

Справжні перлини колекції — унікальний романський меч 11 століття, древній сокиру періоду неоліту, вік якого складає близько 4000 років, і легкий клинок з довжиною леза 129 див.

Велика частина представлених на виставці експонатів знаходиться в приватних колекціях — власники надали їх для участі в експозиції. Експозиція буде відкрита до 10 травня 2015 року.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 17.02.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик