en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

386880

Задоволених клієнтів

Чотири долини повернули Вербье



Чотири

Популярний швейцарський гірськолижний курорт Вербьє, який раніше заявляв про своє вихід зі складу «Чотирьох долин», не розчарує своїх шанувальників у гірськолижному сезоні 2014-2015.

Керівництво Вербье прийняло рішення про возз'єднання «Чотирма долинами», тому поціновувачі гірськолижного відпочинку у швейцарських Альпах цієї зими зможуть насолоджуватись звичними зонами катання в повному обсязі.

Рішення про відокремлення від «Долин» було прийнято у червні цього року – причиною стало розподіл доходів між цими чотирма курортами, яка, як стверджували представники Вербье, було нерівним.

У результаті вже В перших числах липня Вербье, ставши самостійним гірськолижним курортом, оголосив про відкриття продажів власного скі-пасу Verbier Grand Ski. За цей час було реалізовано понад 100 таких абонементів, і тепер, як повідомляють у прес-службі «Долин», володарі таких скі-пасів зможуть вільно користуватися трасами по всій зоні катання воссоединившегося курорту.

Звичний скі-пас «Чотирьох долин» вже надійшов у продаж, і він, як і в минулих сезонах, буде дійсний для всіх гірськолижних трас об'єднаного курорту. До 30 вересня 2014 року туристи можуть придбати цей абонемент зі знижкою 12%, а до 30 жовтня – з 10%-ою.



Категорія: Тури
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 10.09.2014


Свіжі новини

Найбільший у світі лайнер зійшов на воду
Сніговий фестиваль в Японії 2016
10 порад для подорожей з дітьми
Морське таксі у Дубровнику
Cunard Cruises: зустріч трьох королев
Як знімали Гру Престолів: 5 сезонів, 7 країн (частина 2)
Costa Crociere не буде заходити в Туніс
Італія: Ріміні створює гігантський пляж
Незвичайні місця для подорожей 2015
Італія: трюфелі на виставці Марцуоло