en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417881

Задоволених клієнтів

Cracking art — оригінальна виставка в МіланіCracking

В період з 4 по 31 березня 2015 року туристи, відпочиваючі в Мілані, зможуть побувати на незвичайній виставці, і робити багато оригінальних фотографій.

У цей період в місті буде проходити Welcome to the (City) Jungle — креативна виставка скульптур, виконаних з переробленої пластмаси.

Безліч виконаних в стилі поп-арт величезних пластикових фігур тварин і комах, виготовлених з пластику яскравих кольорів, будуть розташовані в самих незвичайних точках міста.

Авторство скульптурних композицій Cracking art, встановлених в рамках Welcome to the (City) Jungle, належить різним дизайнерам і художникам з усього світу. Мета таких незвичайних інсталяцій — продемонструвати впровадження нових технологій і привернути увагу громадськості до проблеми вторинної переробки пластику.

Скульптури Cracking art (твори мистецтва з перероблених відходів) час від часу з'являються в різних великих мегаполісах світу. Ці інсталяції досить популярні і вже організовувалися в Римі, Нью-Йорку, Сіднеї, а також у ряді інших міст.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 05.03.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик