en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416779

Задоволених клієнтів

Dolphin Discovery Punta Cana — найбільший дельфінарій на КарибахDolphin

Грудень 2014 року ознаменувався відкриттям до новорічних та різдвяних свят 2014 — 2015 самого великого дельфінарію на Карибських островах.

Новий дельфінарій Dolphin Discovery Punta Cana, розташований у Пунта-Кана, Домініканська Республіка, вже працює і чекає в гості туристів зі всього світу!

У трьох блакитних лагун, загальна площа яких складає близько 2500 квадратних метрів, а глибина досягає 6 метрів, живуть 8 дельфінів. Це в п'ять разів перевершує вимоги міжнародних норм, завдяки чому життя мешканців дельфінарію максимально комфортна і безпечна.

Відвідувачі водного парку можуть вільно спілкуватися з дельфінами, грати і плавати з ними в природному середовищі існування цих дивовижних тварин. Крім можливості безпосереднього спілкування з дельфінами, творці водного парку подбали також про створення сучасної інфраструктури і забезпечення можливості відпочинку своїх гостей.

На території Dolphin Discovery Punta Cana розташовані магазини з товарами різних видів і категорій, кілька ресторанів, барів та кафе. Також тут є ігрові зони для дітей, зони VIP-відпочинку, басейни, наповнені прісною водою, джакузі, окремий невеликий бар в басейні.

У 2015 році творці водного парку розваг планують також організувати на його території науково-пізнавальні курси та навчальні заходи для дітей і дорослих.

Вартість проекту Dolphin Discovery Punta Cana склала $15 мільйонів.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 29.12.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик