en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417330

Задоволених клієнтів

Донецька залізниця: 6 вибухів за 12 годинДонецька

За період з 19.00 24 червня до 07.00 25 червня 2014 на різних ділянках Донецької залізниці невідомі здійснили ще шість підривів залізничного полотна.

Із-за руйнування залізничного полотна графік руху пасажирських поїздів порушений.

Як повідомляє Володимир Селіванов, керівник прес-служби Донецької залізниці, вибухи сталися на залізничних перегонах Горлівка — Новобахмутовка, Пантелеймонівка — Горлівка, Частка — Караванна, Горлівка   Новобахмутовка, Булавін — Дебальцеве, Телеевка — Никотовка. Також на підстанції Доломіт були підірвані два стрілочних перекладу.

У прес-службі Укрзалізниці повідомляють про введення тимчасового обмеження швидкості руху поїздів: склади будуть рухатися не швидше 40 км/год, щоб локомотивні бригади могли проводити візуальний огляд залізничного полотна по ходу руху поїзда.

Станом на ранок 25 червня 2014 року з-за підривів залізничних шляхів рух 11 поїздів далекого прямування і 15 приміських поїздів буде здійснюватися з затримками, тому пасажирам, рейси яких були заплановані на найближчі дні, рекомендується заздалегідь уточнювати час відбуття та прибуття поїздів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підриви залізничних шляхів на Донецькій залізниці також відбувалися 22 і 24 червня 2014 року. Нині ж/д сполучення на цих ділянках частково відновлено.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 25.06.2014


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків