en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420114

Задоволених клієнтів

Донецька залізниця частково заблокованаДонецька

У зв'язку з тим, що озброєні автоматами невідомі сьогодні, 19 травня 2014 року, близько 10:00 оточили і заблокували адміністративна будівля управління Донецької залізниці, було частково припинено залізничне сполучення.

На стиках з ДОНЕЦЬКА було припинено рух вантажних поїздів, але прес-служба "Укрзалізниці" повідомляє, що курсування пасажирських поїздів по гілках Донецької залізниці відбувається в штатному режимі.

Ряд ЗМІ стверджує, що заблокували будівлю управління ДП ДОНЕЦЬКА залізниця автоматники – це представники самопроголошеної Донецької народної республіки, але будь-якого підтвердження або спростування цієї інформації від представників «ДНР» поки що не надходило.

Крім того, фігурує інформація про переговори між керівництвом ДОНЕЦЬКА залізниця і представниками збройних людей, які зараз проходять в захопленому автоматниками будівлі. Як повідомляє Кореспондент з посиланням на власні джерела, переговори проходять в кабінеті начальника Донецької залізниці.

Загарбники вимагають від співробітників управління написати заяви на звільнення з подальшою подачею заяв про прийом на роботу в самопроголошену ДНР. Також озвучено вимогу про припинення податкових виплат до держбюджету і початку перекладу відрахувань у фонди ДНР.

Як стало відомо на даний момент, є інформація про викрадення загарбниками з гаража Донецької ЗАЛІЗНИЦІ двох відомчих машин.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 19.05.2014


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків