en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416489

Задоволених клієнтів

Додатковий поїзд на Alfa Jazz FestДодатковий

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на Alfa Jazz Fest — міжнародний джазовий фестиваль, який пройде у Львові в період з 24 по 27 червня 2016 року.

Додаткові рейси на джазовий фестиваль призначені на 18, 20, 24, 25 та 28 червня, графік руху передбачає відправлення з Києва о 8:20 та прибуття на залізничний вокзал Львова о 16:42 цього ж дня. Рейси в зворотному напрямку також будуть курсувати у вказані дати, відправлення поїзда зі Львова о 13:02, час прибуття на столичний залізничний вокзал — 21:38. Поїзд № 191 / 192 за маршрутом Київ — Львів — Київ на шляху прямування буде здійснювати зупинки на станціях Коростень, Новоград-Волинський та Шепетівка.

Забронювати й придбати квитки на поїзд ви можете на сайті Онлайн Тікетс через розташоване вгорі сторінки меню пошуку залізничних квитків.

Музичний фестиваль «Альфа Джаз Фест» у Львові проходить вже шостий рік поспіль, збираючи безліч шанувальників гарної джазової музики як з України, так і з інших країн. У 2016 році захід буде проходити на трьох сценах — Площа ринок, сцена Потоцьких і сцена імені Едді Рознера.

Згідно заявленої інформації, на шостому джазовому фестивалі у Львові виступлять понад 20 джаз-бендів з усього світу, в тому числі Дін Браун, Артуро Сандоваль, Тріо Мішеля Каміло, Dean Brown Band, Sons Of Kemet та інші, не менш відомі й улюблені публікою виконавці.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 21.06.2016


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків