en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419157

Задоволених клієнтів

Пам'ятки Майамі стали ближчеПам'ятки

Summer Savings Pass – саме так називається спеціальний екскурсійний квиток, завдяки якому туристи зможуть суттєво економити.

Якщо ви відправляєтеся відпочивати цим літом в Маямі разом зі своєю сім'єю, обов'язково подбайте про це абонементі, і море яскравих вражень і позитивних емоцій вам і вашим близьким буде гарантовано!

Що дає Summer Savings Pass? Володарі такого єдиного квитка зможуть безперешкодно відвідувати три парку і музей: Левине сафарі, Морський акваріум, зоопарк Маямі і Музей відкриттів і науки.

При цьому кількість відвідувань за таким квитком ніяк не обмежена – ви зможете бувати в кожному з цих пізнавально-розважальних центрах у будь-які дні і в будь-який час.

Особливо це нововведення буде цікаво туристам з дітьми, адже допитливі малюки будуть дуже раді можливості не раз побувати в вподобаних парках розваг. Кожен з цих туристичних об'єктів пропонує цікаві розважальні програми і екскурсії, які змінюються протягом тижня, тому кожен день тут можна побачити і дізнатися щось нове.

Ціна Summer Savings Pass в цьому році становить $56 для дорослих і $46 для дітей (від 3 до 12 років), термін дії абонемента – до 30 вересня 2014 року.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 16.07.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик