en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417562

Задоволених клієнтів

Екскурсії в бункер МуссолініЕкскурсії

Влада італійської столиці оголосили, що особистий бункер Беніто Муссоліні, розташований у винних погребах римської вілли Торлония, буде відкритий для широкої публіки.

З 31 жовтня 2014 року громадяни Італії та іноземні туристи зможуть побувати в особистому секретному бомбосховище Муссоліні, лідера Національної фашистської партії.

Потрапити на екскурсію в бункер можна буде тільки за попереднім записом. Секретне бомбосховище, створене для колишнього фашистського диктатора, стане доступним для екскурсій вперше.

У 2006 році туристи деякий час могли побачити два інших, так і не завершених бункера, також будувалися для Муссоліні, але екскурсії в ці італійські бомбосховища незабаром були припинені.

Нерухоме спадщину Муссоліні вже не перший раз привертає до себе увагу останнім часом: ще на початку цього літа грецька влада оголосила, що Вілла де Веккі на острові Родос, побудована на Беніто в 30-х роках минулого століття, буде переобладнано під туристичний готель.

Зведена губернатором Додеканеські острови, графом Чезаре Маріо де Веккі, маєток повинно було стати літньою резиденцією дуче, але диктатор так жодного разу і не встиг його відвідати. Тепер на базі «вілли Муссоліні», як її називають в наші дні, планується масштабна реконструкція, яка перетворить величезну напівзруйновану садибу в сучасний готельний комплекс з розвиненою інфраструктурою і сучасними сервісами для туристів.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 27.10.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик