en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

384821

Задоволених клієнтів

Екскурсія в кабіну пілотівЕкскурсія

Авіаперевізник Wizz Air пропонує пасажирам з дітьми унікальну акцію – можливість відвідати пілотську кабіну.

Для того щоб купити своїй дитині таку екскурсію в кабіну пілотів, пасажирам лоу-кост перевізника Wizz Air потрібно зробити не менше шести авіаперельотів його рейсами разом зі своїми дітьми. Тобто, фактично, потрібно придбати не менше 12 авіаквитків.

Кожен здійснений переліт бортпровідник буде відзначати печаткою на спеціальному бланку, і коли цих штампів набереться 6 і більше штук, пасажирам буде надано право купівлі екскурсійного туру для дитини.

Відправитися на екскурсію в пілотську кабіну маленькі пасажири зможуть в строго регламентований час. Потрапити у святая святих пасажирського літака можна буде тільки після приземлення і установки на стоянку. Час відвідування кабіни для дитини пілотів літака триватиме кілька хвилин.

Як повідомляє прес-центр авіакомпанії Wizz Air, компанія залишає за собою право відмовити пасажирам екскурсії навіть за умови виконання пасажирами всіх умов за кількістю перельотів. Таке рішення екіпаж літака може прийняти у разі потреби проведення технічного обслуговування після польоту, виконання наступного рейсу за розкладом або з міркувань безпеки.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 23.12.2013


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик