en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418113

Задоволених клієнтів

Естонія: штрафи за куріння в автоЕстонія:

В Естонії готують до прийняття новий законопроект, що передбачає солідні штрафи за паління в автомобілі, в якому знаходяться діти.

Під заборону потраплять як звичайні сигарети, так і електронні, розмір штрафу для порушників буде становити €800. При цьому водій автомобіля, в якому палили при дитині, буде оштрафований навіть у тому випадку, якщо курив не він, а один з пасажирів. Проте в законі буде і виключення — правило не торкнеться машин з повністю відкритим верхом.

Такі радикальні заходи уряд Естонії прийме у зв'язку з тим, що при пасивному паління, тобто при перебуванні в одному приміщенні з людиною, що палить, дитина отримує велику кількість шкідливих речовин як з тютюнового диму, так і з пари, яку виробляють електронні сигарети. А враховуючи, що при курінні в автомобілі простір більш обмежений, ніж у будь-якій, навіть самій маленькій кімнаті, концентрація шкідливих речовин, які одержує дитина, яка знаходиться в салоні автомобіля, у багато разів вище.

Відповідні поправки до закону, покликані захищати права та здоров'я неповнолітніх, були підготовлені Міністерством соціальних справ країни.Категорія: Прокат авто
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 15.08.2016


Свіжі новини

Заборона велосипедів у Венеції
Обмеження швидкості у Фінляндії
Lamborghini для постояльців Waldorf Astoria
Штрафи для автомобілістів у Фінляндії
В центрі Осло автомобілі будуть під забороною
Закрито в'їзд в Париж для старих авто
Прокат скутерів в Парижі
Безкоштовна парковка в Брюсселі скасовується
Лондон: Тауерський міст буде закрито для машин
Аеропорт Харкова зарядить електромобілі