en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419969

Задоволених клієнтів

Europcar: електромобіль Nissan Leaf в орендуEuropcar:

У Лондоні вже з березня 2015 року доступні для оренди електромобілі — Europcar, одна з провідних світових компаній прокату автомобілів, починає реалізацію проекту по частковій заміні свого автопарку на електрокарів Nissan Leaf.

Проект, як повідомляє Єврокар, розрахований на п'ять років — до 2020 року близько 5% парку прокатних машин компанії буде замінений електромобілями.

Електромобіль Nissan Leaf обіцяє стати вдалим рішенням не тільки з точки зору екологічності, але і в питанні економії — орендарі таких машин будуть суттєво економити на бензині, оскільки всі витрати, пов'язані з зарядкою акумуляторів цих електромобілів, бере на себе Europcar.

При видачі орендарю електромобіля Nissan Leaf буде надаватися вся необхідна інформація про особливості таких карів, специфіку управління, підзарядки, а також про розташування заправних станцій з сервісами для електромобілів. Проводити інструктаж туристів, які вирішили взяти в оренду електрокар, будуть спеціально навчені співробітники компанії Єврокар.

Як повідомляють у компанії Nissan, електромобілі Ніссан Ліф на разовій повній зарядці здатні долати відстані до 175 кілометрів, що перевищує згідно зі статистикою дальність щоденної поїздки майже 90% водіїв з Європи.Категорія: Прокат авто
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 01.04.2015


Свіжі новини

Заборона велосипедів у Венеції
Обмеження швидкості у Фінляндії
Lamborghini для постояльців Waldorf Astoria
Штрафи для автомобілістів у Фінляндії
В центрі Осло автомобілі будуть під забороною
Естонія: штрафи за куріння в авто
Закрито в'їзд в Париж для старих авто
Прокат скутерів в Парижі
Безкоштовна парковка в Брюсселі скасовується
Лондон: Тауерський міст буде закрито для машин