en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417011

Задоволених клієнтів

Фінляндія: новий музей у старовинному палаціФінляндія:

Музеї Фінляндії в червні 2015 року поповняться ще одним виставковим комплексом: музей Милавида відкриється на території палацу Нясилинна (Näsilinna). 

Палац, який спочатку носив ім'я Милавида, був побудований в кінці 19 століття за проектом відомого архітектора Карла Серпня Шкоду.

Протягом останніх 17 років палацовий комплекс був закритий для відвідування широкою публікою — з тих пір, як в 1998 році був закритий музей регіону Хяме, Нясилинна перебував у законсервованому стані. Зараз реконструкція цього унікального пам'ятника архітектури необарочного стилю підходить до кінця, і новий музей відкриє свої двері для відвідувачів після її завершення.

Як повідомляють міська влада Тампере, у власності яких зараз знаходиться цей старовинний палацовий комплекс з 1905 року, в музеї Милавида будуть діяти дві постійні експозиції. Вони розкажуть екскурсантам історію палацу Näsilinna і регіону Хяме, в якому розташований цей архітектурний комплекс, а також біографію найвідоміших представників роду фон Ноттбек, якому спочатку належало маєток Милавида.

Виставки, присвячені біографії фон Ноттбеков, будуть інтерактивними, тому екскурсії по музею  будуть дуже барвистими і цікавими завдяки аудіо та відеоматеріалів.

Крім постійних виставок палац Нясилинна також буде приймати і пересувні експозиції.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 19.01.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик