en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418055

Задоволених клієнтів

Франція: готельний номер на висоті 2700 метрівФранція:

Їдете відпочивати в Куршевель?

Зупиніться на ніч в незвичайному готельному номері — переобладнаному в люксову спальну вагоні фунікулера, підвішеному на висоті 2738 метрів над землею!

Французькі Альпи пропонують своїм гостям, що приїхали у відпустку на один з найпопулярніших в світі гірськолижних курортів, Куршевель, вельми екзотичний варіант проживання.

Повністю переобладнаний під повноцінний готельний номер вагончик фунікулера у гори виконує соло, найвищої точки Французьких Альп, надасть для своїх постояльців комфортні і, головне, дуже незвичайні умови для проживання.

Крім того, вранці цей екзотичний номер-вагончик рушить в дорогу, і доставить до лижні своїх мешканців, як звичайна кабінка фунікулера.

Щоб зупинитися в цьому екзотичному готельному номері, туристам треба попередньо подати заявку   заповнити на сайті Airbnb спеціальну анкету, обов'язково вказавши, чому вони хочуть провести ніч в цьому високогірному номері.

Заявки на проживання приймаються, як повідомляють в адміністрації  курорту, до 26 лютого 2015 року включно.

Всі отримані анкети будуть розглянуті організаторами акції, і обраний на конкурсній основі мандрівник зможе відправитися у Французькі Альпи вже 6 березня 2015 року. Крім того, переможець конкурсу зможе взяти з собою трьох супутників.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 30.01.2015


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія