en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417591

Задоволених клієнтів

Guiddoo – гід, який завжди з тобою!Guiddoo

Guiddoo – це нове туристичне додаток для смартфонів і планшетів, доступне для пристроїв на платформах iOS і Аndroid. Guiddoo – це перше з таких мобільних додатків, за допомогою якого туристи можуть отримати вільний доступ до повної відео та аудіо інформації з найвідоміших визначних пам'яток і монументів світу.

На сьогодні додаток може запропонувати користувачам повну візуалізовану інформацію про досить великій кількості всесвітньо відомих пам'яток. З допомогою Guiddoo ви вже зараз можете отримати багато цікавої та пізнавальної інформації, викладеної в доступній формі про 21 історичної пам'ятки: Ейфелева Вежа, Тадж Махал, Колізей, Статуя Свободи, Пізанська вежа, Бурдж Халіфа і багато інші.

Guiddoo – це інтерактивне додаток, за допомогою якого ви також зможете ділитися з друзями новинами та враженнями під час своїх подорожей через соціальні мережі. Ще одна дуже зручна особливість Guiddoo в тому, що програма не вимагає постійного з'єднання з інтернетом.

У 2014 році розробники планують додати в Guiddoo інформацію про більш ніж 100 визначні місця та монументах на 9 мовах: російською, французькою, іспанською, італійською, хінді, японською, корейською, китайською та арабською.

Додаток з текстами і фотографіями абсолютно безкоштовно для користувачів, але аудіогід коштуватиме вам $1,99. Після установки аудіогіда ви станете членом спільноти Guiddoo, і всі подальші оновлення свого додатку будете отримувати безкоштовно.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 12.11.2013


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик