en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418113

Задоволених клієнтів

Хогвартс-експрес можна буде відвідати в Лондоні



Хогвартс-експрес

Вже 19 березня 2015 року маленькі і великі фанати пригод Гаррі Поттера зможуть відвідати знаменитий Хогвартс-експрес — поїзд, який возить учнів знаменитої школи Хогвартс.

Новий атракціон, який буде розташований в містечку Уотфорд, в 28 кілометрах від Лондона, обіцяє стати в рази популярнішою залізничної платформи 9 ¾ паломництво до якої за останні роки здійснили сотні тисяч туристів, потай мріють знайти той самий чарівний прохід в казковий світ, описаний у книгах Джоан Роулінг.

Побачити Хогвартс-експрес власними очима і навіть побувати всередині вагонів цього поїзда з казок, як повідомляють в кіностудії Warner Brothers, в рамках туру якої буде створений цей парк розваг, зможуть усі бажаючі.

Новий атракціон Хогвартс-експрес буде розташований на площі в 20000 квадратних метрів. На цій території створять копію знаменитої залізничної платформи 9 ¾ з стоячою на ній оригінальним поїздом на паровому двигуні. Будівництвом нового казкового атракціону буде займатися та ж команда декораторів, яка у свій час працювала над створенням декорацій до фільмів про Гаррі Поттера.

Під час створення кіносаги про хлопчика-чарівника використовувався справжній лондонський паровоз Olton Hall №5972. Для зйомок фільму поїзд був вивезений до США, але тепер знаменитий старовинний локомотив, вік якого вже наближається до солідної позначці 80-річчя, знову повернеться на історичну батьківщину, щоб продовжувати дарувати радість маленьким фанам пригод Гаррі Поттера.



Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 30.01.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик