en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420288

Задоволених клієнтів

«Гра престолів» в Північній Ірландії«Гра

У Північній Ірландії планують активно розвивати тематичний туризм, заснований на мотивах суперпопулярного серіалу «Гра престолів». Про це офіційно заявила міністр з розвитку підприємництва та торгівлі Північної Ірландії Арлін Фостер.

Планується, що завдяки цьому туристичного напрямку до 2016 року кількість іноземних туристів збільшиться до 2-3 мільйонів щорічно.

Це цікаво: Як знімали Гру Престолів: 5 сезонів, 7 країн (фотоогляд місць зйомки)

Причина такого ажіотажу навколо «Ігри престолів» зрозуміла – серіал, що став одним з найдорожчих і великобюджетних проектів сучасного американського TV, знімався здебільшого саме тут. Офіційні екскурсійні програми «Гра престолів» ще не були оголошені, але багато місцеві туристичні агентства вже почали організовувати екскурсії до місць зйомок «Ігри Престолів».

До речі, тематичні екскурсії по Ірландії будуть цікаві не тільки фанатів саги «Гра престолів», але і шанувальникам циклу «Хроніки Нарнії» - дивовижні краєвиди і архітектурні комплекси стали майданчиком для зйомок цієї казки.

Крім того, під час екскурсій туристи зможуть краще познайомитись з колоритом Ірландії і побачити своїми очима все мальовничі куточки цієї острівної держави: лісовий парк Толлимор, Дорогу Гігантів, долину біля підніжжя гір Морн і знамениті ірландські замки.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 24.12.2013


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик