en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418287

Задоволених клієнтів

Київ-Дніпропетровськ: замість поїзда ІнтерсітіКиїв-Дніпропетровськ:

Замість корейських Хюндаїв, які в минулому місяці були зняті з рейсів з-за неполадок і з'явилися в стінах вагонів тріщин, маршрут Київ-Дніпропетровськ-Київ обслуговують старі українські потяги з СВ і купейними вагонами. Також в заміщають поїздах є вагони з сидячими місцями.

Із-за відміни потягів Інтерсіті також виникли деякі складності в онлайн-сервісів, що спеціалізуються на продажу квитків: їх бази не оновилися або оновилися частково, і в меню замовлення досі пропонуються квитки на скасовані Хюндаї.

Тривалість шляху на повідомленнях Дніпропетровськ-київ та Київ-Дніпропетровськ, залежно від типу поїзда, становить від 5,5 до 8 годин.

Ціна квитків на поїзди Дніпропетровськ-київ та Київ-Дніпропетровськ: в плацкарті – 116 грн, купе – 136 грн, в сидячих вагонах – 122 і 323 грн.

Нагадаємо, з 12 лютого «Укрзалізниця» прибрала з маршрутів швидкісні поїзди Hyundai Інтерсіті, замінивши їх локомотиви. В якості причини такого кроку було оголошено про виявлені тріщини, поломки і зносі деяких частин поїздів. Прес-служба «УЗ» повідомляє, що ремонт зношених Хюндаїв триватиме близько 6-9 місяців.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 19.03.2014


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків