en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419273

Задоволених клієнтів

Київ: ретро потяг на День закоханихКиїв:

Укрзалізниця проводить акцію до Дня святого Валентина і пропонує своїм пасажирам відправитися в невелику подорож на ретро-поїзді.

Учасники цієї незвичайної екскурсії на ретро-поїзді будуть протягом двох годин насолоджуватися неповторною романтичною атмосферою, прослухають цікаву екскурсію і побачать Київ з нового ракурсу.

Всі пасажири в кінці поїздки обов'язково отримають пам'ятні подарунки та сувеніри. Також учасники міні-подорожі до Дня святого Валентина зможуть взяти участь у святковому фото-конкурсі  на самий романтичний поцілунок — «Поцілунок на камеру».

Після цього двогодинного подорожі по Києву буде проведена додаткова екскурсія на виставкову майданчик, присвячену історії поїздів.

Старовинний потяг відправиться в шлях зі станції Київ — Пасажирський у складі трьох пасажирських ретро-вагонів і спеціального вагона-ресторану. Як повідомляють в Укрзалізниці, ретро потяг рухатиметься по міському кільцю (за яким зазвичай курсує електричка).

Час відправлення екскурсійного поїзда: 14:10.

Ціна квитка на ретро-поїзд: 46 гривень. Зверніть увагу, що  вартість входить екскурсія на виставкову майданчик, яка відбудеться після поїздки.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 13.02.2015


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків