en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416837

Задоволених клієнтів

Комплекс Aladdin City в ОАЕКомплекс

В Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) буде побудований новий фантастичний комплекс Aladdin City, проект якого був розроблений під натхненням від чарівних східних казок про Аладдіна і Синдбада-мореплавця.

У нових будівлях, загальна площа яких перевищить 365000 квадратних метрів, розмістять великий сучасний готель, торгово-розважальні центри, бутіки і офіси.

В комплекс «Лампи Аладдіна» буде входити шість будівель, три з яких, як заплановано, оформлять у вигляді веж, стилізованих під старовинні арабські лампи. Всі вежі Aladdin City будуть з'єднані стаціонарними дорогами-мостами, за якими можна буде вільно пересуватися на автомобілях. Цей архітектурний комплекс буде розміщено у морі та на узбережжі Дубая (Дубай-Крік, між Аль Авир і Аль Рувайя).

Висота веж Aladdin City, як повідомляють архітектори, складе 25, 26 та 34 поверхи. У кожній з них буде передбачений функціональний автомобільний паркінг; загальна кількість паркувальних місць — 900.

Початок будівництва комплексу Aladdin City призначено на першу половину 2016 року, приблизні терміни завершення поки що не повідомляються. Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 17.02.2015


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія