en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

415300

Задоволених клієнтів

Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілейКоролевська

«Королівська стежка» в Іспанії, що вважається найбільш складним туристичним маршрутом в країні, відзначає першу річницю своєї роботи у якості туристичного об'єкту — 29 березня 2015 року вона була вперше відкрита для широкої публіки.

«Королівську стежку» було відкрито минулого року після тривалої реконструкції, під час якої з допоміжного шляху для робітників, які будували греблю Конде дель Гвадалорсе, вона перетворилася на унікальну розвагу для шанувальників адреналінового відпочинку. Своєю назвою вона зобов'язана іспанському королю Альфонсу XIII, який пройшов по споруді, що складається з бетону, вбитих у скелю залізничних рейок і будівельних милиць, щоб побувати на церемонії відкриття греблі.

Пам'ятка розташовується у Малазі, провінції Іспанії, в ущелині Ель Чорро між водоспадами. Стежка вважається дуже небезпечною, оскільки розташована на великій висоті над землею (понад 100 метрів), її ширина складає всього 1 метр, а довжина — близько трьох кілометрів.

За рік, що минув з моменту відкриття туристичного маршруту, тут побувало більше 300 тисяч туристів, а дохід регіону від «Королівської стежки» склав більше €40 мільйонів, і при цьому нова туристична перлина Іспанії продовжує набирати популярність.

Як повідомляє керівництво регіону, в наступному році вхід на «Королівську стежку» стане платним (близько €8 — €10), і будуть введені обмеження кількості відвідувань туристичного об'єкта. Тепер щодня пройти по знаменитій стежці зможуть не більше 1100 чоловік — таким чином організатори сподіваються зберегти відвідуваність на наявному рівні, не допускаючи надмірної кількості туристів.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 25.03.2016


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик
Відпочинок в Норвегії став дешевше