en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417388

Задоволених клієнтів

Lamborghini для постояльців Waldorf AstoriaLamborghini

Мережа люксових готелів Waldorf Astoria пропонує своїм гостям взяти участь у безкоштовному тест-драйві новітніх моделей легендарних спорткарів Lamborghini.

Готельна мережа уклала угоду з автомобільною компанією Automobili Lamborghini на проведення тест-драйвів Waldorf Astoria Driving Experiences, брати участь в яких будуть моделі Lamborghini Huracán LP 610-4 Spyder і Lamborghini Huracán LP 580-2.

Кожен готель бренду, який приймає участь у програмі, запропонує своїм гостям щоденні автопрогулянки тривалістю 30 хвилин, які будуть проходити під керівництвом професійних інструкторів Automobili Lamborghini. Спеціально розроблені маршрути охоплюють самі мальовничі дороги і пам'ятки кожної з країн, в яких проходить ця акція. Тест-драйви приурочені до проведення важливих для країни заходів міжнародного зразка та святковим датам.

Графік тест-драйвів Lamborghini в готелі Waldorf Astoria:

Щоб прийняти участь в акції, гість повинен проживати у відповідному готелі в дні її проведення, також необхідна наявність чинного посвідчення водія міжнародного зразка і страхового поліса. Категорія: Прокат авто
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 08.09.2016


Свіжі новини

Заборона велосипедів у Венеції
Обмеження швидкості у Фінляндії
Штрафи для автомобілістів у Фінляндії
В центрі Осло автомобілі будуть під забороною
Естонія: штрафи за куріння в авто
Закрито в'їзд в Париж для старих авто
Прокат скутерів в Парижі
Безкоштовна парковка в Брюсселі скасовується
Лондон: Тауерський міст буде закрито для машин
Аеропорт Харкова зарядить електромобілі