en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419099

Задоволених клієнтів

Lufthansa: преси в економ-класі не будеLufthansa:

Німецька авіакомпанія Lufthansa повідомляє, що з 21 січня поточного року пасажирам економ-класу більше не буде видаватися друкована преса. Тим, хто все ж таки бажає під час польоту читати свіжі газети або журнали, буде запропоновано доступ до їх онлайн-версій.

Щоб отримати доступ до безкоштовних електронних журналів на борту авіалайнерів Люфтганзи, пасажирові треба у відповідному розділі сайту авіакомпанії оформити заявку (опція буде відкрита за три дні до вильоту). Для замовлення онлайн-версії преси необхідно ввести своє прізвище та номер бронювання, електронні версії обраних видань будуть завантажені на мобільний пристрій пасажира. Всього кожному мандрівникові будуть доступні для безкоштовного скачування дві одиниці будь-яких газет або журналів.

Очікується що в березні 2016 року кількість доступних пасажирам рейсів різних класів онлайн-версій новинних видань буде диференційовано. Також пасажири зможуть купувати додаткові версії друкованих видань в електронному форматі за бажанням.

У першому і бізнес-класах літаків Lufthansa, в бізнес-залах і в аеропортах Гамбурга, Берліна, Штутгарта, Мюнхена, Дюссельдорфа і Франкфурта, як і раніше, пасажири зможуть отримувати пресу в друкованому вигляді.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 20.01.2016


Свіжі новини

Зимова розпродаж квитків від МАУ
Найбезпечніша авіакомпанія світу 2016
Знижки від МАУ на провезення лижного спорядження
Додаткові рейси Одеса — Варшава від Lot Polish Airlines
Нічні рейси Austrian Airlines в 2017
Нові рейси Wizz Air з України
Поради мандрівникам: як літати комфортно
Рейси Київ — Анкара від Pegasus Airlines
Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт