en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420288

Задоволених клієнтів

Marriott International: Apple Pay замість кредитокMarriott

Мережа готелів Marriott International вже влітку 2015 року планує приймати оплату від своїх постояльців через систему Apple Pay.

Як повідомляє адміністрація готельної мережі, Apple Pay в якості альтернативи банківським карткам буде введена в деяких готельних комплексах Marriott, розташованих на території США. Ресепшны будуть оснащені спеціальними безконтактними зчитувачами, з допомогою яких постояльці зможуть оплачувати послуги готелів через свої iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Пізніше цей спосіб, як повідомляє адміністрація Маріотт, буде доступний і для оплати через Apple Watch.

Гостям беруть участь в акції готелів Marriott International, які є членами програми лояльності і володіють межбрендовой кредитною карткою, для нарахування бонусних балів достатньо буде лише ввести в систему дані своєї картки.

Також Marriott у квітні 2015 року запустить власний додаток для годин Apple Watch, з допомогою якого постояльці, які беруть участь у програмі лояльності, зможуть реєструватися в готелі заздалегідь, будуть отримувати повідомлення про готовність номера, а також виписуватися з готелю, без витрати часу біля стійки адміністратора. Як обіцяють в Marriott International, нова послуга буде доступна в 4000 готелях по всьому світу.

Готелі, в яких можна розплатитися Apple Pay:Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 18.03.2015


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія