en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418838

Задоволених клієнтів

Мексика: Фестиваль шоколаду 2014Мексика:

П'ятий міжнародний Фестиваль шоколаду пройде з 26 по 30 листопада 2014 року в Мексиці, в Вілья-Эрмосе – місті, яке є столицею штату Табаско.

Місце проведення свята символічно – саме цей штат вважається батьківщиною какао, з якої це ласощі і почав свій тріумфальний шлях по всьому світу.

5-й міжнародний фестиваль шоколаду Del Edén para el Mundo («З Едему в світ») обіцяє порадувати своїх гостей цікавою і, головне, дуже смачною програмою.

Виставки всіляких виробів з шоколаду від різних виробників, історична виставкова та лекційна програми, присвячені какао-бобів та рецептурі шоколаду, кілька концертів, майстер-класи, дегустації шоколадних десертів, алкогольних та безалкогольних напоїв – все це достаток дозволить знайти цікаве заняття для кожного гостя Фестивалю, незалежно від віку.

В рамках Del Edén para el Mundo 2014 також пройдуть змагання між кондитерами з подальшою дегустацією створених під час конкурсу шоколадних шедеврів. Крім того, під час Фестивалю всі бажаючі зможуть відправитися на екскурсію до старовинних плантацій какао Табаско.

Міжнародний фестиваль шоколаду в Табаско щорічно відвідує близько 60000 гостей зі всього світу. Крім шоколадних заходів під час цього гастрономічного свята відвідувачі зможуть насолодитися місцевими визначними пам'ятками міста Вілья-Ермоса, який веде свою історію з середини шістнадцятого століття.

Популярні туристичні маршрути по Вілья-Ермоса зазвичай охоплюють місцевий музей-заповідник Ла-Вента, зоопарк «Юмка», в якому тварини мешкають в своєму природному середовищі і не обмежені в пересуванні по території парку, Музей історії Табаско і старовинний кафедральний собор.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 17.11.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик