en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416837

Задоволених клієнтів

Мобільний гід для людей з обмеженими можливостямиМобільний

10 грудня 2013 року організатори Олімпіади-2014 в Сочі офіційно представили унікальне додаток для смартфонів, яке стане електронним гідом для людей з обмеженими можливостями.

Основою для розробки мобільного додатка став інтернет-проект Фонду підтримки інвалідів «Єдина країна» та Оргкомітету Сочі-2014 «Карта доступності».

Як повідомляє прес-служба Оргкомітету Сочі, з допомогою цього мобільного програми користувачі зможуть в режимі онлайн отримувати повну інформацію про всіх об'єктах з елементами безбар'єрної середовища в містах і населених пунктах по всій території Росії. Для туристів та гостей зимових олімпійських Ігор в Сочі додаток стане гідом за доступною інфраструктурі міста.

Проект «Карта доступності» стане надійним помічником для людей з порушеннями опорно-рухового апарату, інвалідів по зору і слуху, та іншим маломобільним групам населення, у тому числі молодим мамам з колясками і літнім людям. За допомогою проекту користувачі зможуть підібрати зручні маршрути пересування і оптимально доступну інфраструктуру.

Особливість цього мобільного гіда в тому, що зробити свій внесок у розвиток і наповнення «Карти доступності» може кожен бажаючий. Зараз в розвитку проекту активну участь беруть інтернет-користувачі, волонтери олімпіади «Сочі 2014» і представники російських організацій інвалідів. Сумарно за час існування карти (близько 1 року) в базу даних проекту була внесена інформація про приблизно 13,5 тисячі об'єктів з елементами безбар'єрної середовища в більш ніж 500 містах Росії.

Сьогодні проект «Карта доступності» можна назвати самим докладним і інформативним мобільним путівником по безбар'єрним об'єктів для людей з обмеженими можливостями, який доступний користувачам на сьогоднішній день.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 12.12.2013


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик