en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417069

Задоволених клієнтів

Моравское Різдво в ЧехіїМоравское

Етнографічний музей в Чехії пропонує своїм гостям відвідати незвичайну тематичну виставку, присвячену традиціям святкування Різдва по-моравски.

У період з 29 листопада по 4 грудня 2014 року музей в Стражнице відтворить традиції та звичаї святкування Різдва у селах моравів кінця XIX століття, тому мандрівники, у яких тур в Чехію потрапляє саме на період дії цієї виставки зможуть поринути у дивовижну атмосферу старовинних різдвяних свят вже в кінці листопада.

Стародавні моравські звичаї і традиції святкування Різдва увазі довгі приготування до святкових днів – підготовка до Різдва могла займати до цілого місяця і включала в себе різні аспекти.

Під час екскурсії по музею  моравів туристи зможуть побачити традиційні прикраси моравських будинків до Різдва і спеціально вишиті національні костюми, дізнаються про особливості приготування спеціальних святкових страв, зможуть бути присутніми на реконструкції старовинних ритуалів і звичаїв.

У чеському музеї моравів також можна побувати в прекрасно збережених житлових будинках, побачити експозиції луговодческого господарства, технічних будівель і старовинних моравських винокурнях, в які входять діючі виноградники, винні погреби і система пресів.

Музей моравів в Стражнице працює всі дні крім понеділка.

Графік роботи музею: 9:00   16:00. Купити вхідний квиток на екскурсію можна за 80 чеських крон – дорослий і за 40 – дитячий (6-15 років).Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 05.11.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик