en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419331

Задоволених клієнтів

Музей вікінгів в НорвегіїМузей

Норвегія відкриє новий музей — у 2020 році почнеться будівництво нової будівлі для великого музейного комплексу, присвяченого епохи вікінгів.

Музей вікінгів буде розташовано на півострові Бюгдей в Осло, роботи проведе архітектурна компанія Аart. Як повідомляють організатори, нова будівля буде круглої форми, а його площа складе близько 13000 квадратних метрів, що в три рази більше, ніж територія діючого музею, в якому представлена експозиція, присвячена історії кораблебудування норманської епохи. Старий музей вікінгів, відкритий у 1926 році, після закінчення будівництва переїде до нової будівлі.

Конструкція нового будинку дозволить як стислого ознайомлення з експозиціями, так і поглибленого знайомства з представленими експонатами, що зробить можливим проводити екскурсії для різних за складом і кількістю учасників груп.

Новий музей в Осло буде відкрито за підтримки Міністрерства освіти і дослідницької діяльності Норвегії — оскільки проект має велике значення для історії скандинавської культури, фінансування буде повністю забезпечуватися державою.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 07.07.2016


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик
Відпочинок в Норвегії став дешевше