en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416112

Задоволених клієнтів

На віллі Булгарі відкриють готельНа

Італійська вілла знаменитого сімейства Булгарі – Villa Godilonda, розташована у Кастільончелло, була продана і незабаром стане фешенебельним готелем.

У цьому архітектурному комплексі 19-го століття, що служили раніше літньою резиденцією Bulgari, вже найближчим часом будуть розпочаті реставраційні роботи, які перетворять знаменитий особняк в розкішний готельний комплекс.

З 80-х років маєтку вже використовувалося в якості готелю, але після 2007-го року готельний комплекс " Булгарі був закритий для гостей. Villa Godilonda, яка вважається однією з найкрасивіших тосканських садиб, розташована на самому краю мальовничого скелі, тому майбутні гості оновленого готелю Італії зможуть насолоджуватись чудовими панорамними видами на морські пейзажі.

Загальна площа вілли Булгарі становить близько 1000 квадратних метрів, а навколо цього елегантного архітектурного комплексу розбитий величезний парк площею близько 9000 квадратних метрів. Садибі також належить відокремлений приватний пляж з білим піском.

У самому особняку зараз є 26 просторих окремих покоїв, які можуть використовуватися в якості номерів, сучасний СПА-центр, турецькі лазні і зимовий сад.

Villa Godilonda у Кастільончелло була куплена бізнесменом зі Східної Європи. Сума угоди, як повідомляється, склала близько €6 мільйонів.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 10.10.2014


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія