en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420462

Задоволених клієнтів

Незвичайні екскурсійні тури від AmaWaterwaysНезвичайні

Limited Edition Tours – це нові экскурсиионные тури від компанії AmaWaterways. Вони призначені для тих туристів, які бажають подивитися на інші країни в новому ракурсі і глибше пізнати місцеву культуру.

Якщо звичайні дослідження портових міст для вас надто нудні, Limited Edition tours порадують вас безліччю нових вражень.

Різні тематичні екскурсії від AmaWaterways зроблять розважальні поїздки більш персоналізованими.

Теми екскурсій можуть бути самими різними: вивчення місцевої кухні, знайомство з новими стравами і винами, екскурсії на велосипедах, вивчення мистецтв і різних ремесел, і навіть вивчення скарбів відвідуваних міст разом з місцевими жителями.

Під час екскурсійних турів Limited Edition Tours від AmaWaterways туристи зможуть познайомитися з віденськими кав'ярнями або місцевими винними погребами, відвідати португальську ферму, на якій виробляються пробки, і навіть вивчити історію знаменитої Кельнської води.

Серед величезного вибору найнесподіваніших екскурсійних поїздок ви обов'язково зможете вибрати саме той тур, який принесе вам незрівнянне задоволення і запам'ятається безліччю яскравих моментів.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 07.11.2013


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик