en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

386880

Задоволених клієнтів

Нідерланди: KLM прийняла на роботу собакуНідерланди:

KLM, Королівська Авіаційна Компанія повідомила про прийняття на роботу в аеропорт Амстердама незвичайного нового співробітника – собаки по кличці Шерлок.

В авіакомпанії KLM існує спеціальний відділ, який займається пошуком втрачених в літаках і аеропортах речей, і пес Шерлок тимчасово стане працівником саме цього підрозділу.

Пухнастому службовця аеропорту тепер покладена уніформа – спеціальна брендована попонка.

В обов'язки чотириногого члена колективу KLM тепер входить пошук та повернення втрачених пасажирами речей. Шерлок повинен буде оглядати салон літака після приземлення і, в разі виявлення втрачених речей, знайти їх господарів на території аеропорту.

Як повідомляють представники відділу пошуку втрачених речей авіакомпанії KLM, пасажири дуже часто забувають особисті речі в залах очікування і салонах літака після рейсу, і співробітники аеропорту не завжди можуть швидко знайти власників, щоб повернути їм їх зникнення.

Іноді пошуки господарів втраченого багажу розтягуються на досить тривалий час, і для того, щоб пошукова місія увінчалася успіхом, працівникам аеропорту доводиться робити справжні детективні подвиги. І чим більше часу проходить з моменту знахідки, тим складніше зазвичай знайти власників.

Тому на пса Шерлока покладають дуже великі надії – завдяки особливостям нюху собака може швидко взяти слід визначити господаря знайденого предмета ще до того, як той покине територію аеропорту. Наскільки ефективною буде робота тимчасового чотириногого співробітника KLM, зарахованого до штату аеропорту Амстердама на період рекламної кампанії, ще не відомо, але дружелюбний пес Шерлок вже викликав справжній шквал захоплення серед пасажирів нідерландських рейсів авіакомпанії KLM і користувачів інтернету.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 26.09.2014


Свіжі новини

Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі
Wizz Air запускає літаки Київ — Варшава
Рейси Львів — Мінськ стануть щоденними