en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419099

Задоволених клієнтів

Нова визначна пам'ятка в ЧехіїНова

Чеське місто Литомишль в 2014 році поповнив свій список пам'яток ще одним туристичним об'єктом – реконструйованим костелом.

Тепер Nalezení svatého Kříže, Храм Зіслання Святого Хреста, став відкритим для вільного відвідування безкоштовним музеєм та виставковим залом.

Цей костел в Чехії, побудований на початку 18-го століття, протягом останніх сорока років використовувався місцевими властями в якості складського приміщення, що несприятливо позначилося на збереження історичного об'єкта.

В останні роки неодноразово піднімалося питання про реконструкцію храму та повернення йому колишнього статусу, але римо-католицька церква не виявляла зацікавленості у реконструкції, яка вимагала б серйозних фінансових вливань.

За ініціативою міської мерії Литомишля, як міста, включеного до Списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, кошти, необхідні для відновлення і реконструкції на цього історичного пам'ятника, були виділені з фондів ЄС.

В результаті занедбане приміщення колишнього костелу було повністю відреставровано та відновлено, що дозволило не тільки повернути храм священнослужителям, але і зробити його внутрішні приміщення справжнім музеєм, придатним для використання в якості виставкового залу, і в якості місця проведення концертів камерної музики.

Адреса Храму Зіслання Святого Хреста: Litomyšl, Jiráskova 8Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 17.09.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик